Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

9. sezon The Walking Dead w kolejnym spocie

Bohaterowie „The Walking Dead” powracają niebawem w kolejnych odcinkach 9. sezonu. Jak potoczą się ich losy? Nieco światła rzuca najnowszy spot udostępniony przez AMC.

Showrunnerka produkcji, Angela Kang, wspominała już we wcześniejszych wywiadach, że sezonie 9B zobaczymy wątek Szeptaczy, którzy zadebiutowali w ostatnim odcinku emitowanym w 2018 roku. Niektóre wątki zostaną wiernie przeniesione z kart komiksu na ekrany, ale nie zabraknie też wielu zmian w opowiadanej historii.

Nadal będziemy obserwować bohaterów mierzących się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat oraz z tym, jaki wpływ mają na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się obcych dla siebie nawzajem, ale pod pewnymi względami nie poznają też samych siebie. Jedno natomiast wiedzą na pewno – znów są w wielkim niebezpieczeństwie. Wkrótce zdadzą sobie sprawę, że świat nie działa tak jak im się wydawało do tej pory. Wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali nie gwarantują im już bezpieczeństwa. Na ich drodze staje nowe zagrożenie. Wkrótce okaże się, że wszystko co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu do tego co ich czeka. Bohaterowie zaczną wszystko kwestionować, a w ich życie wedrze się niepokój i przerażenie.

„The Walking Dead” powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00.