Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

ABC rezygnuje z Inhumans?

Choć ABC oficjalnie jeszcze nie zrezygnowało z serialu „Inhumans”, to jednak wydaje się, że sprawa jest przesądzona i nie będzie on kontynuowany. Serial nie spotkał się z dobrymi opiniami ze strony krytyków, widzowie również nie darzyli go większą sympatią. Dlatego stacja prawdopodobnie ten projekt porzuci i wkrótce o nim zapomni. Jednak część wiernych fanów postanowiło jakiś czas temu napisać petycję o to, aby ABC kontynuowało tworzenie serialu. Chyba nie była ona zbyt przekonująca…

Serial nie osiągnął takiego poziomu, jakiego oczekiwaliśmy. Nie podjęliśmy jeszcze żadnej oficjalnej decyzji, być może powrócimy do tematu w maju. Niestety, musze powiedzieć, że liczby nie były dla nas tak ekscytujące, na jakie mieliśmy nadzieję. – mówi Channing Dungey, szef działu rozrywki ABC.

„Inhumans” miało być naprawdę wielką sprawą. Pierwsze dwa odcinki zadebiutowały nawet w kinach, bo były kręcone za pomocą kamer IMAX. To miała być kolejny hit, serial, który porwie fanów historii o superbohaterach. Niestety, nie osiągnięto takiego efektu.