Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

ABC: Star Wars w formie serialu live-action nie pojawi się zbyt szybko

W zeszłym miesiącu ABC potwierdziło, że prowadzone są rozmowy z Lucasfilm dotyczące wyprodukowania serii live-action opowiadającej kolejne historie ze świata “Star Wars”. Jak na razie nic nie zostało potwierdzone, a sugerując się wypowiedziami władz ABC, fani będą musieli jeszcze trochę poczekać, bo seria nie zostanie wyprodukowana w najbliższej przyszłości.

Odkąd zaczęły się pierwsze dyskusje na temat możliwej serii “Star Wars: Underworld”, fani bardzo optymistycznie nastawili się do tych wiadomości. Ben Sherwood, prezes Disney-ABC Television Group powiedział jednak, że fani nie powinni “nastawiać się” zbyt mocno, ponieważ obecnie wytwórnia woli skupić się na kolejnej animowanej produkcji z uniwersum “Gwiezdnych Wojen”:

Losy serii live-action spoczywają w rękach Alana Horna [przewodniczącego Walt Disney Studios], Kathy Kennedy i cudownych ludzi z Lucasfilm. Mam nadzieję, że w nie-aż-tak odległej galaktyce zobaczymy w końcu telewizyjne show, które pojawi się na jednej z naszych stacji. Nie chciałbym jednak, żeby ktokolwiek mocno się na to nastawiał – mamy wiele filmów i seriali do zrealizowania między chwilą obecną, a live-action “Star Wars”. Dodatkowo bardzo zależy nam, by przy okazji owocnej współpracy z Lucasfilm, której efektem jest seria animowana “Star Wars: Rebelianci” emitowana na DisneyXD powstał być może kolejny animowany serial. – zapowiedział Sherwood.