Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Adi Shankar zajmie się produkcją anime Assassin’s Creed

 

W ten piątek spodziewamy się premiery serialu animowanego „Castlevania” na podstawie serii gier, a jego producent Adi Shankar za pośrednictwem swojego Facebooka zdradził, że kolejnym projektem na jego liście będzie seria anime na bazie gier „Assassin’s Creed”.

 

Cieszę się, że mogę się z wami podzielić pewną wiadomością: wybrałem swój następny projekt. Zagrałem w pierwszą edycję “Assassin’s Creed” w tym samym roku, w którym przybyłem do Los Angeles, by spełniać moje marzenia. Wtedy nie znałem absolutnie nikogo w tym biznesie i nie wyobrażałem sobie nawet, że pewnego dnia Ubisoft zaproponuje mi zaadaptowanie tej gry w formie serii anime. Jeżeli ktokolwiek mówi wam, żebyście nie podążali za swoją pasją, możecie mu powiedzieć, że się myli. – zapowiedział twórca.

W zeszłym roku po raz pierwszy ogłoszono, że Ubisoft planuje powołać do życia serię wraz z Netfliksem. Być może to właśnie na tej platformie zostanie zaprezentowany serial.

W 2016 ukazał się film live-action z uniwersum „Assassin’s Creed” z Michaelem Fassbenderem. Produkcja w reżyserii Justina Kurzela zarobiła całkiem przyzwoite 240 milionów dolarów na świecie, pomimo raczej kiepskich recenzji.

Nowa gra przeniesie fabułę do starożytnego Egiptu, a premiera „Assassin’s Creed: Origins” zapowiedziana jest na 27 października – dla użytkowników Xbox One, PS4, i PC.