Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Ahsoka | Ray Stevenson w obsadzie!

Mamy dobre wieści dla fanów „Gwiezdnych Wojen”. Do obsady nadchodzącego serialu z tego uniwersum dołączył Ray Stevenson („Rzym”, „Wikingowie”, „Punisher: Strefa wojny”). Aktor wcieli się w serialu „Ahsoka” w czarny charakter.

Przygotowania do prac nad serialem „Ahsoka ” nabierają tempa. Niedawno ogłoszono, że zdjęcia na planie mają rozpocząć się tej wiosny (kwiecień lub maj), a teraz dowiadujemy się o nowym nabytku obsadowym.

Jak informuje The Hollywood Reporter, do obsady dołączył Ray Stevenson („Thor: Mroczny świat”). Nie wiadomo dokładnie w kogo wcieli się aktor, ale co nieco wiemy. Stevenson ma zagrać złoczyńcę – jednego z Imperialnych admirałów. Nie będzie to jednak admirał Thrawn, którego obecność w serialu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Ray Stevenson

Aktor pojawi się u boku gwiazd serii: Rosario Dawson (Ahsoka Tano) i Haydena Christensena (Anakin Skywalker/Darth Vader), a także Natashy Liu Bordizzo (Sabine Wren), Ivanny Sakhno i Mary Elizabeth Winstead. Data premiery serialu na Disney+ nie została jeszcze ujawniona.