Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Aktorzy na planie siódmego sezonu Gry o tron

Podczas gdy fani niecierpliwie wyczekują wieści o kontynuacji produkcji HBO “Gra o tron” oraz książkowej “Pieśni Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina, w Belfaście trwają zdjęcia do siódmego sezonu serialu. A w przerwach od pracy aktorzy świetnie bawią się w swoim gronie, czego wyraz dają w mediach społecznościowych.

Ostatnio mogliśmy zobaczyć trio: Emilię Clarke, Nathalie Emmanuel oraz Jacoba Andersona, czyli Daenerys Targaryen wraz z Missandei i Szarym Robakiem.

Kolejne zdjęcie przywołało bohaterów z Północy, czyli Kristofera Hivju (Tormunda Zabójcę Olbrzyma) i Bellę Ramsey (Lyannę Mormont), która zdecydowanie skradła ostatnie odcinki szóstego sezonu.

Kit Harington wcielający się w postać Jona Snowa nie opublikował swojego zdjęcia samodzielnie – został przyłapany przed fana na zakupach w towarzystwie Rose Leslie – czyli dziewczyny aktora, która w “Grze o tron” wcielała się w rolę… ukochanej Jona, Ygritte. Czyżbyśmy mogli spodziewać się retrospekcji z udziałem rudowłosej dzikiej, czy Rose po prostu towarzyszyła partnerowi w wyjeździe?