Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Altered Carbon z nowym zwiastunem

 

Netflix zaprezentował kolejny trailer wyczekiwanego serialu „Modyfikowany węgiel”, opartego na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana. „Altered Carbon” to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie.

Ludzkie umysły są poddawane cyfryzacji i mogą być przegrywane z jednego ciała do drugiego… śmierć przestała być ostateczna. Witaj w świecie „Modyfikowanego węgla”, gdzie nikt nie trwa wiecznie. Premiera „Modyfikowanego węgla” 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

O serialu „Modyfikowany węgiel”:

Oparty na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana „Modyfikowany węgiel” to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie. Technologia odmieniła społeczeństwo: ludzka świadomość może być zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego. Śmierć przestała być ostateczna.

Takeshi Kovacs to ostatni żołnierz Korpusu Emisariuszy – elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi na świecie. Kovacs, którego umysł uwięziono na kilkaset lat, dostaje szansę na powrót do życia od najbogatszego człowieka na świecie – Laurensa Bancrofta. W zamian musi znaleźć zabójcę… samego Bancrofta.

„Modyfikowany węgiel” będzie dostępny od 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix! Więcej o serialu znajdziecie na: netflix.com/alteredcarbon

Źródło: informacja prasowa