Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Amazon prezentuje pierwszy plakat promujący ekranizację The Boys!

Amazon Prime udostępnił w sieci pierwszy oficjalny plakat promocyjny serialu “The Boys”, który jest ekranizacją komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Grafika nawiązuje bezpośrednio do okładki pierwowzoru!

Amazon przygotowuje fanów na nadejście ekipy “The Boys”. Platforma zajęła się ekranizacją komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, pod tym samym tytułem. Główną rolę dostał Karl Urban(„Thor: Ragnarok”, „Dredd”).

Na poniższej grafice możemy zobaczyć głównych bohaterów serialu, w których wcielają się: Karl Urban, Jack Quaid, Karen Fukuhar oraz Laz Alonzo.

the boys poster

Akcja komiksowego pierwowzoru toczy się w świecie, w którym superbohaterowie nie wahają się korzystać z ciemnych uroków swoich mocy i sławy. Tytułowi “chłopcy” są członkami grupy, która zajmuje się walką z takimi skorumpowanymi herosami. Karl Urban zagra ich przywódcę, Billy’ego Butchera, bardzo tajemniczego, bezwzględnego i skrywającego osobiste przesłanki w walce z superbohaterami. Obok Urbana w obsadzie pojawią się również Erin Moriarty, Antony Starr, Jesse T. Usher i Jack Quaid.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery serialu, ale produkcja pojawi się w ofercie Amazonu w przyszłym roku.

The Boys cover1