Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Amazon przywróci The Tick!

To prawda! Ulubiony, kultowy serial widzów o superbohaterach, „The Tick”, powraca! Amazon w końcu oficjalnie potwierdził zamówienie odcinka pilotażowego z bohaterami tworzonymi przez Bena Edlunda. Wally Pfister jest brany pod uwagę do roli reżysera.

Jednak jest też pewien haczyk… Patrick Warburton, który wspaniale odegrał rolę niezbyt wspaniałego bohatera w poprzednim serialu odmówił zagrania w nowej wersji. Casting obecnie trwa. W obsadzie pewne miejsce mają już Griffin Newman oraz Valorie Curry w roli pomocników Ticka, Arthura i jego siostry Dot.

Oto jak Deadline opisuje nową wizję serialu:

W nowym wcieleniu, noszący niebieski strój Tick powraca z utratą pamięci. Ponownie podejmuje współpracę z Arthurem, aby walczyć ze złem. Arthur Newman, którego w serialu tworzonym przez Fox grał David Burke, uznawany był za schizofrenika z powodu jego wypowiedzi związanych z nikczemnymi planami przejęcia władzy nad miastem. Jednak nikt mu nie wierzył dopóki nie spotkał on na swojej drodze Ticka. Dot jest pielęgniarką, która kocha swojego brata Arthura i bardzo się o niego martwi.