Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

American Horror Story powróci z 8 i 9 sezonem

Stacja FX oficjalnie zapowiedziała, że serialowa antologia będzie nas straszyć jeszcze przez co najmniej dwa sezony. „American Horror Story” powróci na antenę z ósmym i dziewiątym sezonem.

Obecnie trwają prace nad siódmą odsłoną „American Horror Story”, za którą odpowiadają ponownie Brad Falchuk i Ryan Murphy, a FX już zapowiedziała, że serial dostaje przedłużenie. Do tej pory wraz z „American Horror Story” widzowie odwiedzili szpital psychiatryczny, nawiedzony dom, sabat czarownic, upiorne wesołe miasteczko, owiany tajemnicą hotel Cortez oraz XVI-wieczną kolonię Roanoke.

Jak na razie w mediach nie pojawiły się żadne szczegóły fabularne siódmego i kolejnych sezonów. Ryan Murphy zdradził jedynie, że w obsadzie „American Horror Story 7” zobaczymy gwiazdy serii – Sarah Paulson i Evana Petersa, a jego akcja rozgrywac się będzie w czasach współczesnych. Dodatkowo Murphy podkreślił, że historię, którą serial przedstawi w 7 sezonie znają jedynie trzy osoby: Sarah Paulson, John Landgraf i Dana Walden.