Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Animacje z uniwersum Star Trek – zobaczcie zwiastuny!

Podczas Comic-Con@Home nie zabrakło panelu „Star Treka”. Zaprezentowano na nim zwiastuny seriali animowanych z tego uniwersum – „Star Trek: Lower Decks” i „Star Trek: Prodigy”.

Nadchodzi 2. sezon „Star Trek: Lower Decks” i zapowiada kolejne emocjonujące odcinki z Boimler i pozostałymi bohaterami. Nawet zmiana przydziału nie powstrzyma przyjaciół od przeżywania wspólnych, zwariowanych przygód!

Serial jest dostępny w Polsce na platformie Amazon Prime Video. Nowy sezon zadebiutuje w USA 12 sierpnia 2021 roku, niestety nie wiadomo kiedy będzie dostępny w naszym kraju.

Na Comic Conie pokazano też pierwszy zwiastun „Star Trek: Prodigy” – nowego serialu animowanego, który przedstawi losy szóstki młodych kosmitów, którzy uczą się współpracować i współistnieć ze sobą podczas podróży przez galaktykę. Pewnego dnia w ich ręce wpada stary statek Gwiezdnej Floty z aktywnym hologramem treningowym opartym na Janeway z serialu „Star Trek: Voyager”. Jego przeznaczeniem jest pomoc załodze w sytuacjach kryzysowych.

W obsadzie głosowej show występują między innymi: Kate Mulgrew (Hologram Janeway), Brett Gray (Dal), Rylee Alazraqui (Rok-Tahk), Ella Purnell (Gwyn), Angus Imrie (Zero), Dee Bradley Baker (Murf) oraz Jason Mantzoukas (Jankom Pog). Na stanowiskach producentów wykonawczych zasiadają Kevin i Dan Hageman („Trollhunters”), a za reżyserię odpowiada Ben Hibon.

Premiera „Star Trek: Prodigy” jest planowana na jesień 2021 roku.