Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Awatar: Legenda Aanga od Netflix| Poznaliśmy obsadę!

Netflix postanowił dłużej nie trzymać widzów w niepewności i ogłosił obsadę aktorskiej odsłony popularnej kreskówki „Avatar: The Last Airbender”. Kogo zobaczymy w serialu?

„Awatar: Legenda Aanga” to kolejny ikoniczny serial animowany, który doczeka się aktorskiej odsłony. W zapowiedzianym przez Netflix serialu „Avatar: The Last Airbender” główne role zagrają: Gordon Cormier („Bastion”) – jako Aang, Kiawentiio („Beans”) – Katara, Ian Ousley („13 powodów”) – Sokka oraz Dallas Liu („Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni”) – jako Zuko. Showrunnerem, scenarzystą oraz producentem wykonawczym „Avatar: The Last Airbender” został Albert Kim („Sleepy Hollow”, „Nikita”).

Animowany pierwowzór zadebiutował w 2005 roku na Nickelodeon i doczekał się trzech sezonów. Poniżej prezentujemy jego oficjalny opis:

Witajcie w baśniowej opowieści pełnej niezwykłych ludzi i duchów. Naród Ognia próbuje przejąć panowanie nad światem. Opór stawiają mu pozostałe ziemskie nacje: Plemiona Wody, Królestwo Ziemi oraz Nomadowie Powietrza. W każdej z nich żyją magowie – ludzie, posiadający władzę nad jednym z czterech żywiołów. Jednak świat może uratować tylko Awatar – jedyny mag, który panuje nad wszystkimi żywiołami. Jest nim dwunastoletni Aang, który musi pokonać liczne przeszkody i wykazać się ogromną odpowiedzialnością. Niesamowita opowieść o przyjaźni, honorze i uczciwości, łącząca filozofię i tradycyjne wschodnie sztuki walki z elementami mistycznymi.

Nie znamy jeszcze daty premiery „Avatar: The Last Airbender” od Netflix.