Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Bastion: Gwiazda Kac Vegas dołącza do obsady

Heather Graham („Kac Vegas”) dołączyła do obsady miniserialu „Bastion”. Seria powstała na bazie najobszerniejszej powieści Stephena Kinga.

W serii szykowanej przez CBS All Access aktorka zagra Ritę Blakemoor. Bohaterka to zamożna kobieta, która stara się uciec z opanowanego przez chaos Nowego Jorku.

„Bastion” ukaże globalną katastrofę, która nastąpiła w nanosekundę podczas błędu komputera w Laboratorium Departamentu Obrony. Wówczas zaczął rozprzestrzeniać się śmiercionośny wirus, a jego skutkiem było zdziesiątkowanie dziewięćdziesięciu procent ludzkości. Garstka ocalałych stara się po czasie zorganizować, aby przetrwać, choć na przeszkodzie stanie im zagrożenie w postaci Randalla Flagga.

Bastion

Serialowy „Bastion” złoży się z dziesięciu epizodów, za których scenariusz odpowie Josh Boone oraz Ben Cavell. Stephen King napisał scenariusz ostatniego odcinka, w związku z tym – i drobnymi sugestiami – prawdopodobnie zakończenie będzie wyglądać zgoła inaczej od tego z pierwowzoru.

Graham znalazła się w obsadzie obok Jamesa Marsdena („Westworld”), Amber Heard („Aquaman”), Alexandra Skarsgårda („Niedobrani”), Whoopi Goldberg („Uwierz w ducha”) czy Nata Wolffa („Papierowe miasta”).


Źródło: comingsoon.net