Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Batwoman – Batwing na pierwszych zdjęciach!

Stacja The CW po raz pierwszy pochwaliło się wyglądem Batwinga, który pojawi się w ostatnim odcinku drugiego sezonu „Batwoman”. Luke Fox (Camrus Johnson) przyjmie tożsamość nowego członka rodziny Mrocznego Rycerza.

Drugi sezon serialu rozpocznie się ujawnieniem, że Kate Kane (Ruby Rose) znika z Gotham City. Dwudziestopięcioletnia Ryan Wilder (Javicia Leslie) odnajduje kostium Batwoman, po czym sama go przywdziewa i zamierza wymierzać sprawiedliwość na ulicach miasta. W taki sposób konfrontuje się z nowym gangiem. W Gotham pojawia się także Bruce Wayne, pozornie starający się pomóc w poszukiwaniach Kate, choć tak naprawdę chce odzyskać swój strój.

Ryan Wilder to kolejna kobieta, przywdziewająca pelerynę Batwoman. Różni się usposobieniem od poprzedniczki – to wesoła, towarzyska postać, niestroniąca od (nawet „głupkowatego”) humoru. Wiąże się to ponadto z mroczną przeszłością, uzależnieniem od narkotyków i pracą dla narkotykowego gangu. Obecnie zameldowana w odrobinę zdezelowanym vanie, gdzie dzieli niedolę z roślinką.

W „Batwoman” występują Javicia Leslie, Rachel Skarsten, Meagan Tandy, Camrus Johnson, Dougray Scott i Nicole Kang.