Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Serialowa Batwoman będzie buntowniczką!

Stacja The CW opublikowała kolejny zwiastun nadchodzącego serialu z Batwoman w roli głównej. W zapowiedzi widać, że Kate Kane wcale nie ma zamiaru chować się pod miotłę.

Batwoman zadebiutowała na małym ekranie w crossoverze Elseworlds, a na jesień bieżącego roku dostanie własny serial. Nowy zwiastun koncentruje się nie na zamaskowanym alter ego bohaterki, lecz na codziennej, ludzkiej stronie Kane.

Z dotychczasowych informacji wynikało, że Kate nie należy do osób preferujących sztywne zasady, teraz dowiedzieliśmy się, co sądzi o aktualnej kondycji społeczeństwa miasta – i że ma zamiar dokonać w nim zmian.

Życie Kate Kane komplikuje się, gdy ktoś porywa jej ukochaną Sophie, bezsilność władz popycha Kane do radykalnych działań – dziewczyna bierze sprawę w swoje ręce i ostatecznie przeistacza się w Batwoman. Jedynie tak może zacząć wprowadzać swoją wizję bezpieczeństwa i wolności w Gotham.

W serialu wystąpią Ruby Rose (Kate Kane/Batwoman), Elizabeth Anweis (macocha Kate), Dougray Scott (Jacob Kane), Nicole Kang (Mary Hamilton), Rachel Skarsten (Alice Kane), Camrus Johnson (Luke Fox).


Źródło: superherohype.com