Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Będzie drugi sezon Amerykańskich Bogów!

Stacja Starz postanowiła dać serialowi możliwość zaprezentowania swoich możliwości w drugim sezonie, którego premiera jest przewidywana na środek 2018 roku. Pierwszy sezon zadebiutował na antenie 30 kwietnia.

W produkcji, reżyserowanej przez Bryana Fullera i będącej adaptacją noweli Neila Gaimana z 2001 roku, grają Ian McShane, niezaprzeczalnie czarujący Mr. Wednesday i Ricky Whittle (jego ochroniarz, Shadow Moon).

Prezes Starz Carmi Zlotnik mocno chwalił twórców serialu, mówiąc:

Bryan Fuller, Michael Green i Neil Gaiman doskonale ujęli istotę telewizji pod względem graficznym, narracyjnym i strukturalnym. Bardzo ekscytuje mnie perspektywa dalszej współpracy z tymi twórcami i wspólne budowanie świata walczących ze sobą bóstw.

Craig Cegielski z FremantleMedia powiedział natomiast:

Neil Gaiman, Bryan Fuller i Michael Green zaprezentowali trochę kinowej magii prezentując ją w szerokim zróżnicowaniu aktorów, dzięki którym show wciąż będzie nas inspirować i angażować.

Pierwszy sezon serii emitowany jest dopiero od dwóch tygodni, ale już zbiera masę pozytywnych recenzji i zrzesza wielu podekscytowanych fanów. Perspektywa powstania drugiego sezonu dla wielu jest więc bardzo obiecująca.