Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Belle Epoque z oficjalnym zwiastunem

 

Polski serial kryminalny, którego akcja osadzona jest na początku XX wieku, powstaje na zlecenie stacji TVN. Zobaczcie pierwszą zapowiedź tego kostiumowego serialu kryminalnego.

W obsadzie „Belle Epoque” znaleźli się m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Anna Próchniak, Eryk Lubos i Weronika Rosati.

Serial zabierze widzów do wstrząsanego falą okrutnych morderstw Krakowa roku 1908. Do miasta przybywa Jana Edigey-Korycki (Paweł Małaszyński), który podejmuje się zadania wyjaśnienia tych morderstw i schwytania sprawcy. Pomagać mu będzie rodzeństwo Skarżyńskich, Henryk (Eryk Lubos) i Weronika (Anna Próchniak). Każdy odcinek będzie poświęcony innej zagadkowej sprawie, a całość spajać będzie dawna intryga, która przyciągnęła głównego bohatera do Krakowa.

Oficjalny opis produkcji:

„Belle Epoque” to zderzenie dwóch światów. Miłości, namiętności i piękna epoki z brutalnymi zbrodniami, które na początku XX wieku wstrząsnęły Krakowem. Jedno z okrutnych morderstw sprowadza do miasta Jana Edigeya-Koryckiego (Paweł Małaszyński). Dla mieszkańców to persona non grata – zabójca jednego z lokalnych arystokratów. Czy Jan rzeczywiście jest winny? Jakie mroczne sekrety skrywa „Belle Epoque” i czy piękno tej epoki to tylko legenda?

Premiera „Belle Epoque” na antenie TVN już 15 lutego, w środę o godzinie 21:30.

Źródło: TVN