Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Big Hero 6 powróci w nowym filmie i serialu!

Disney stworzy serial telewizyjny na podstawie znanego filmu „Big Hero 6”. Serial od Disney Animation Studios ma zadebiutować na początku przyszłego roku, natomiast początkowo będziemy mogli nacieszyć oko trwającym godzinę filmem „Baymax Returns” od Disney XD i Disney Channel – premiera zapowiedziana jest na 20 listopada. Tuż po premierze filmu mają się pojawić pierwsze zapowiedzi, a nawet przedpremierowe odcinki serialu – począwszy od 24 listopada.

„Big Hero 6” to historia, która powstała w oparciu o komiks Marvela. Opowiada o Hiro żyjącym w mieście San Franskoyo. Jego najlepszym przyjacielem jest niesamowicie pomocny robot, Baymax. Pewne zdarzenia doprowadzają do tego, że Hiro przemienia grupę swoich innych przyjaciół i Baymaxa w grupę superbohaterów high-tech.

Producentami wykonawczymi serialu będą Mark McCorkle i Bob Schooley, a reżyserem Nicholas Flippi. Gary Marsh, dyrektor kreatywny Disney Channels Worldwide wypowiada się na temat nowej produkcji następująco:

Nasi koledzy z Walt Disney Animation Studios stworzyli wspaniały nowy świat z niepowtarzalnymi bohaterami, zainspirowany Marvelem. Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego rozwijania tych postaciami w zupełnie nowym serialu animowanym – pełnym zabawy, akcji i porywającej historii, którą tylko Mark, Bob – i Baymax – mogli stworzyć.