Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Boba Fett z własnym miniserialem – zdjęcia wystartują lada chwila?

Disney+ wspólnie z Lucasfilm skupiają się na emisji 2. sezonu „The Mandalorian”, ale w zanadrzu mają kolejny projekt, który rozgrzewa fanów „Gwiezdnych Wojen”. Boba Fett powróci również w solowym miniserialu!

Wiele wskazuje na to, że wraz z 3. sezonem „The Mandalorian”, Boba Fett dostanie własny serial. Jak na razie informacje dotyczące projektu są niezwykle skąpe, ale obecność Tamuery Morrisona w „The Mandalorian” zdaje się potwierdzać plany Disney+.

Czyżby projekt rzeczywiście nabierał kształtów? Oficjalnie nie zyskaliśmy potwierdzenia fanowskich nadziei, ale możemy spodziewać się, że prace na planie serialu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Właśnie w listopadzie „The Mandalorian” ma dostać gotowy scenariusz 3. sezonu, którego oficjalna zapowiedź pozostaje jedynie formalnością ze strony Disneya. Showrunner „The Mandalorian”, Jon Favreau wyraził ostatnio nadzieję, że ekipie uda się wejść na plan jeszcze w 2020 roku. Lucasfilm z kolei zapowiada, że produkcja spin-offu „The Mandalorian” poświęconego Boba Fettowi ma rozpocząć się w najbliższym czasie.