Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Bohaterowie nowego Roswell na plakacie promocyjnym

Stacja The CW przymierza się do premiery serialu „Roswell, New Mexico”. Poniżej możecie obejrzeć nowy plakat serialu będącego rebootem popularnej na początku lat 00” serii „Roswell: W kręgu tajemnic”.

Projekt reboota stacja The CW powierzyła Carinie Adly MacKenzie („The Originals”). Wśród producentów serialu znalazł się również Kevin Kelly Brown, który pracował przy oryginalnym „Roswell: W kręgu tajemnic”, emitowanym w latach 1999-2002. Projekt „Roswell, New Mexico” powstał na zlecenie Amblin Television, Bender Brown Prods i Warner Bros. TV.

W rolach głównych zobaczymy Jeanine Mason i Nathana Parsonsa, a obok nich w obsadzie pojawią się Michael Trevino, Trevor St. John, Heather Hemmens, Tyler Blackburn i Michael Vlamis.

Tak prezentuje się zarys fabularny serialu:

Główną bohaterką będzie młoda kobieta, córka nielegalnych imigrantów z Meksyku, która po powrocie do Roswell odkrywa szokującą tajemnicę swojej szkolnej miłości. Chłopak, w którym niegdyś się kochała, a obecnie lokalny szeryf, jest w rzeczywistości kosmitą posiadającym niesamowite moce. Kobieta nie zdradza jednak nikomu jego prawdziwej tożsamości. Niedługo później centrum rządowe zostaje zniszczone, a dwójka starych znajomych wspólnie trafi na trop intrygi, w którą są zamieszani inni kosmici. Czy uda im się utrzymać przyjaźń w obliczu strachu i brudnych zagrywek politycznych?