Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Bohaterowie seriali Marvela życzą Wesołych Świąt (wideo)

 

Każdy ma własny sposób na celebrowanie świąt. Dotyczy to również wszystkich Netflixowych bohaterów Marvela, co możecie zobaczyć w poniższym wideo. Oto Daredevil, Jessica Jonesa i Luke Cage w „świątecznym klimacie”.

Materiał pojawił się na Twitterze Luke’a i nie jest to tylko i wyłącznie gra słów (Zamiana „deck” na „wreck”). Bohaterowie Marvela naprawdę mają ubaw z burzenia sal Hell’s Kitchen. Materiał nie zawiera żadnych fragmentów z seriali, ale być może zachęci kogoś do zapoznania się z serialami, jeżeli jeszcze tego nie zrobił? Nie widzimy również czwartego członka ekipy Defenders, Iron Fista – on zadebiutuje na Netflix w marcu.

Już sam napis „Wreck the halls” nawiązuje odpowiednio do trzech seriali, jak zapewne sami zauważycie. Serial „The Defenders” być może również zadebiutuje w przyszłym roku, ale raczej w jego drugiej połowie. Ostatnio pojawiły się pierwsze zdjęcia, a wiemy, że wśród obsady zobaczymy Deborah Ann Wol jako Karen Page, Scotta Glenna jako Stick, Rachael Taylor jako Trish Walker, Simone Missick jako Misty Knight, Carrie-Anne Moss jako Jerilyn Hogarth oraz Eka Darville jako Malcolm Ducasse.