Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Brandon Sanderson pracuje nad serialem!

Fremantle Media North America i Random House Studio nawiązali współpracę z Brandonem Sandersonem, aby stworzyć telewizyjny dramat „Dark One”. Dodatkowo Sanderson pracuje obecnie nad powieścią graficzną, którą wyda Vault Comics.

„Dark One” ma być dramatyczną przygodą fantasy, w której młody mężczyzna doświadcza wizji dziwnych i fantastycznych światów. Lekarze mówią, że to tylko halucynacje, ale ten mroczny i śmiertelny świat wciąż do niego powraca – wizje stają się bardzo rzeczywiste.

Słowami maluję obrazy. „Dark One” narodził się, kiedy uwolniłem się od przekonania, że jest to właściwie projekt dla mediów, gdzie scenografia, bohaterowie i cały outline zbiegają się razem. Jestem podekscytowany współpracą z Fremantle Media North America i Random House Studio. – mówi autor.

Brandon Sanderson opowiada niesamowite historie, to jeden z najbardziej docenianych pisarzy na całym świecie. – powiedział Dante Di Loreto, szef Fremantle Media North America. – W „Dark One” pojawią się takie dualizmy, z którymi często mamy do czynienia w życiu – umiejętność bycia zarówno wybawcą, jak i niszczycielem, a ta innowacyjna kreatywna współpraca z Brandonem będzie służyć jako katalizator do pogłębienia związku pomiędzy nim a jego fanami.– dodał.