Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Cartoon Network świętuje Dzień Kobiet z Atomówkami

8 marca startuje nowa kampania inspirowana Atomówkami. Z okazji Dnia Kobiet Cartoon Network organizuje konkurs z nagrodami, w ramach którego uczestnicy będą przedstawiali sylwetki superbohaterek z ich codziennego życia.

Cartoon Network zaprasza do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w specjalnym konkursie, który w Dzień Kobiet zostanie opublikowany na https://konkursy.cartoonnetwork.pl/ i potrwa aż do 23 marca. W ramach zadania konkursowego uczestnicy będą mieli za zadanie opisać swoje idolki oraz bohaterki z życia codziennego. Dodatkowo stacja zachęca, by odpowiedzi prezentować na kanałach social media (np. na profilu https://www.facebook.com/CartoonNetworkPL/ pod dedykowanymi postami) z dopiskiem #mojabohaterka.

Kampania nawiązuje do trzech uroczych sióstr z serialu „Atomówki”, które dzięki swoim supermocom i heroicznej postawie każdego dnia walczą z wszelkimi przeciwnościami, by zapewnić pokój oraz harmonię mieszkańcom ich rodzinnego miasta. Akcję postanowili wesprzeć influencerzy, którzy 8 marca opublikują na platformie YouTube filmy z opowieściami o swoich kobiecych wzorcach.

Nowe przygody Bójki, Bajki i Brawurki pojawią się na kanale Cartoon Network już 29 kwietnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:45.