Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Cassian Andor dostaje aktorski serial! W produkcji powróci Diego Luna!

Disney nadal rozszerza uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Obecnie studio pracuje nad nowym serialem, który skupi się na postaci rebelianckiego szpiega, Cassiana Andora. Postać ta pojawiła się w 2016 roku w kasowym widowisku „Rogue One: A Star Wars Story”, a wcielił się w nią aktor Diego Luna. W serialu powróci do swojej roli!

Akcja niezatytułowanego jeszcze serialu będzie rozgrywać się podczas wczesnych dni Rebelii, z dala od wydarzeń, które znamy z filmu:

Powrót do uniwersum „Gwiezdnych Wojen” jest dla mnie czymś bardzo wyjątkowym. – powiedział Luna o prequelu „Rogue One”. – Mam wiele dobrych wspomnień dotyczących genialnej pracy, którą razem zrobiliśmy i tych relacji, które nawiązałem w trakcie tej podróży. Mieliśmy przed sobą wspaniałą przygodę, a ten nowy, ekscytujący format daje nam szansę zgłębienia tej postaci dużo bardziej. – dodaje aktor.

Disney uruchamia własny serwis streamingowy o nazwie Disney Plus, ale oficjalny event promocyjny i konkretne wiadomości na jego temat zostaną ujawnione dopiero w kwietniu 2019 roku.