Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Castle Rock 2 w październiku i z teaserem

Platforma Hulu zaprezentowała pierwszy dość skromny teaser drugiego sezonu „Castle Rock”, którego premiera będzie miała miejsce 23 października.

„Castle Rock” to produkcja opierająca się na motywach z twórczości Stephena Kinga – głównie z książek dziejących się właśnie w tytułowym miasteczku. Jednak to nie tylko seria przygotowana dla fanów, mogących szukać na ekranie nawiązań – akcja na swój specyficzny sposób jest klarowna i nie wymaga znajomości prozy Kinga.

View this post on Instagram

Misery arrives October 23, only on @hulu. #CastleRock

A post shared by Castle Rock (@castlerockhulu) on

Drugi sezon ma opierać się generalnie na rozwiązaniach znanych z powieści „Misery” – poddanych niemałym moderacją – a jako że serial utrzymany jest w konwencji antologii (podobnie jak „Amercian Horror Story”) to będzie to zupełnie inna opowieść, choć zapewne gdzieś pojawią się drobne smaczki z pierwszej serii.

Za produkcję odpowiada sam Stephen King i J.J. Abrams. W obsadzie drugiego sezonu zobaczyć będzie można Lizzy Caplan (Annie Wilkes), Tim Robbins, Elsie Fisher, Garrett Hedlund, Barkhad Abdi, Yursa Warsama i Matthew Alan.

Seria liczyć będzie – tak samo jak pierwsza – dziesięć odcinków, udostępnianych na platformie Hulu, natomiast w Polsce dystrybuować ją będzie HBO GO.


Źródło: castlerockhulu/Instagram