Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Cavill, Chalotra, Allan, Hissrich i Bagiński w Warszawie

Obsada i twórcy serialu „The Witcher” spotka się z fanami w Warszawie tuż przed premierą realizacji.

Showrunnerka Lauren Hissrich i jeden z producentów (i tzw. polski łącznik) Tomasz Bagiński oraz odtwórcy głównych ról, Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan będą gościć na specjalnym evencie szykowanym przez Netfliks z okazji premiery serialu „The Witcher”.

„The Witcher” to serial oparty na cyklu literackim Andrzeja Sapkowskiego, opowiadającym o przygodach Geralta z Rivii, samotnego łowcy potworów, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Jednak to właśnie ludzie okazują wobec niego więcej zła niż potwory. Pewnego dnia przeznaczenie doprowadzi go do spotkania z potężną czarownicą i młodą księżniczką.

Showrunnerką „Wiedźmina” jest Lauren S. Hissrich, a w serialu zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla (Geralt), Freyę Allan (Ciri), Anyę Chalotrę (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Millie Brady (Renfri), Larsa Mikkelsena (Stregobor), MyAnnę Buring (Tissaia), Annę Shaffer (Triss), Adama Levy’ego (Myszowór) czy Mimi Ndiveni (Fringilla).

Oficjalnie odcinki będą miały premierą na gali 16 grudnia w Londynie, zaś 20 grudnia mają pojawić się na platformie Netflix.