Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Chilling Adventures of Sabrina zaklęte w nowych odcinkach!

Nie odkładaj jeszcze na półkę swoich książek o czarach – lekcje w Akademii Czarownic wciąż trwają! Na fali „Zimowej opowieści” (odc. 11.) wiedźmy, czarnoksiężnicy, śmiertelnicy i umarli z Greendale otrzymali wcześniejszy prezent na zimowe przesilenie. Netflix zamówił właśnie 16 nowych odcinków serialu „Chilling Adventures of Sabrina”, które na platformie pojawią się w dwóch częściach (3. i 4.).

Start produkcji 3. i 4. części serialu już w 2019. Wcześniej zapowiadana część 2., będzie dostępna na Netflix już 5 kwietnia 2019.

Twórca i producent wykonawczy serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, mówi:

Chwała Szatanowi! Jestem bardzo wdzięczny moim partnerom z Warner Brothers, Netflix, Berlanti Television i Archie Productions za wspieranie mroczniejszej wizji najsłynniejszej na świecie nastoletniej wiedźmy. Jestem podekscytowany faktem, że razem ze wspaniałą obsadą i ekipą, której przewodzi Kiernan Shipka, kontynuujemy opowieść o jej niesamowitych przygodach.

O serialu „Chilling Adventures of Sabrina”:

„Chilling Adventures of Sabrina” to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Autorem scenariusza jest showrunner serialu Riverdale i dyrektor kreatywny Archie Comics Roberto Aguirre-Sacasa. Producentami wykonawczymi są Aguirre-Sacasa i twórcy Riverdale Greg Berlanti, Sarah Schechter, CEO Archie Comics Jon Goldwater oraz Lee Toland Krieger. Serial produkuje firma Warner Bros. Berlanti Productions. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

Źródło: informacja prasowa