Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Co dalej z Agentami T.A.R.C.Z.Y. w MCU?

Chociaż „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” należą do MCU, wciąż pojawiają się pewne nieporozumienia pomiędzy Marvel Studios a stacją ABC. Jednym z nich jest to, że prawdopodobnie nie dojdzie do połączenia wątków z „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” i „Inhumans”, mimo że początkowo były takie plany.

Chloe Bennet, aktorka wcielająca się w postać Daisy Johnson w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.” pojawiła się ostatnio na Wizard World Des Moines i jeden z fanów zapytał ją, dlaczego nie ma wyraźniejszych powiązań z drużyną Avengers, choćby z Czarną Wdową czy Kapitanem Ameryką. Odpowiedziała następująco:

Nie wiem. Ludzie, którzy tworzą filmy dla Marvela, dlaczego nie uznajecie tego, co dzieje się w naszym serialu? Dlaczego wy ich o to nie zapytacie? Bo wydaje mi się, że ich to w ogóle nie obchodzi! Marvel Cinematic Universe uwielbia udawać, że wszystko jest połączone, ale w ogóle nie uznają naszego serialu. Ja bardzo chciałabym to zrobić, ale oni raczej nie mają takiego zamiaru. – dodaje sfrustrowana aktorka.

Teoretycznie nie jeden bohater „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” mógłby pojawić się w jakimś filmie i na odwrót. Ale jak widać studio nie jest zainteresowane takim rozwojem wydarzeń.