Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Co nas czeka w 3 sezonie Stranger Things?

Drugi sezon „Stranger Things” porwał fanów równie mocno, co pierwszy, a bracia Duffer już wypowiadają się na temat trzeciego. Wiedzą, jak chcą go zakończyć, ale wszystko wskazuje na to, że aby dotrzeć do tego punktu, potrzebują minimum roku.

Mamy już wyznaczony końcowy cel; wiemy, gdzie chcemy dojść. Nie jesteśmy pewni jak długo nam zajmie dotarcie tam, ale mamy plan. I niektóre jego elementy wynikają z sezonu drugiego, w który weszliśmy z wieloma pomysłami, ale niektóre po drodze uciekły. Więc na pewno wykorzystamy część z nich później. W burzy mózgów dotyczącej drugiego sezonu odkryliśmy, jakie jest zakończenie, ale potrzebujemy ponad roku, aby tam dotrzeć. – zapowiadają twórcy.

Wydarzenia z drugiego sezonu rozgrywają się 10 miesięcy po zakończeniu sezonu pierwszego. Bracia Duffers potwierdzają, że i następnym razem pojawi się pewna luka czasowa.

Będzie pewna luka czasowa, bo dzieciaki wyglądają już nieco doroślej. – mówi Ross Duffer. – Niezależnie od tego, co chcemy zrobić, mam w pamięci pierwsze rozmowy dotyczące drugiego sezonu. Chcieliśmy go rozpocząć Świętami Bożego Narodzenia i iść dalej, ale kiedy zorientowaliśmy się, że dzieciaki są po prostu za dojrzałe, przeskoczyliśmy naprzód. Nawet w ostatnim zwiastunie musieliśmy zapętlić wypowiedź Caleba McLaughlina, który gra Lucasa. Ma teraz głos jak mężczyzna. To mnie przeraża. – dodał żartobliwie Ross.