Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Co nas czeka w 5 sezonie Teen Wolf?

 

W sieci pojawił się nowy spot promujący drugą część 5 sezonu serialu „Teen Wolf”.

MTV zaprezentowała krótki spot, w którym możemy zobaczyć zapowiedź wydarzeń, kóre czekają nas po przerwie w emisji serialu.

„Teen Wolf” opowiada o chłopaku o imieniu Scott McCall, który pewnego dnia za namową swojego najlepszego przyjaciela Stilesa wybiera się do lasu w celu poszukiwania zwłok. Podczas tej przygody zostaje zaatakowany przez wilkołaka. Rozpoczyna to w jego życiu ciąg nietypowych zdarzeń, co sprawi że jego świat zostanie obrócony dosłownie do góry nogami. Odkrywa w sobie różne super moce, z którymi raz radzi sobie lepiej, raz gorzej. Niebywałym plusem okazuje się poznaje pięknej dziewczyny – Allison, w której nieuchronnie się zakochuje. Okazuje się jednak wszystko nie być tak różowe gdy odkrywa, że jej rodzina jest łowcami wilkołaków. To jednak nie koniec kłopotów Scotta. Niewyjaśnione jest ciągle kto go zaatakował i kim jest samiec alfa, ile wspólnego ma z tym Derek Hale i jak poradzić sobie w swoim zwykłym świecie w tak nietypowych okolicznościach.

W obsadzie „Teen Wolf” znaleźli się Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O’Brien, Tyler Hoechlin oraz Holland Roden.

„Teen Wolf” powraca na antenę z 11 odcinkiem „The Last Chimera” już 5 stycznia. Poniżej możecie zobaczyć najnowsze promo serialu zatytułowane „They’re All Going to Die”.