Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Co wiemy o 5. sezonie The Expanse? Szykuje się powrót pewnej postaci

Wraz z informacją o zamówieniu kolejnego, piątego już sezonu „The Expanse”, dowiedzieliśmy się, że do obsady powraca jedna z bohaterek. Uwaga, SPOILERY.

Najnowsze zdjęcia z planu produkcji nie tylko przedstawiają stałych członków obsady, ale także potwierdzają powrót postaci, która została pominięta w 4. sezonie.

SPOILER ALERT


W nadchodzących nowych odcinkach serii powróci Anna Hopkins, wcielająca się w postać wideo-dziennikarki Moniki Stuart. Aktorka potwierdziła swoją obecność w 5. serii, wrzucając na Twittera zakulisowe zdjęcie z planu:

Hopkins nie była jedynym członkiem obsady „The Expanse”, który świętował zbliżający się sezon piąty. Odpowiadający za charakteryzację i makijaż, Brian Hui, opublikował także zdjęcie pozostałych członków głównej obsady, czyli Stevena Straita, Dominique Tipper i Wesa Chathama.

W 5. sezonie „The Expanse” twórcy będą podążać drogą opisaną przez Jamesa S.A. Corey’a w „Nemesis Games”, czyli piątym tomie cyklu. Jak na razie nie jest znana data premiery, jednak nowych odcinków możemy spodziewać się pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku. Serial jest produkowany na zlecenie platformy Amazon Prime Video.