Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Colony dostaje drugi sezon

„Colony” to produkcja, która powstała dzięki współpracy między Legendary Television i Universal Cable Productions. Producentami wykonawczymi są: Carlton Cuse („Lost”), Ryan Condal („Hercules”) oraz Nelson McCormick („24”).

USA Network oficjalnie poinformowała, że serial dostaje zamówienie na kolejny sezon.

Akcja „Colony” osadzona jest w niedalekiej przyszłości i skupia się na rodzinnej walce o przetrwanie i przyniesienie ludziom na nowo wolności w okupowanym Los Angeles. Josh Holloway znany z serialu „Lost” wciela się w postać byłego agenta FBI Willa Bowmana, a Sarah Wayne Callies (znana z „The Walking Dead”) występuje jako jego żona Katie. Część ludzi poddaje się okupantom i z nimi współpracuje, aby czerpać korzyści z nowego porządku, jednak istnieje też grupa buntujących się rebeliantów, którzy niestety ponoszą konsekwencje swoich działań. Podczas inwazji Katie i Will zostali rozdzieleni ze swoim synem i zrobią wszystko, aby go odzyskać. Potężny Proxy Snyder oferuje Willowi współpracę z rządem za cenę odzyskania syna – wtedy małżeństwo staje przed ciężką decyzją, której podjęcie może zaważyć na ich życiu.

Premiera pierwszego, 10-odcinkowego sezonu „Colony”, miała miejsce na 14 stycznia 2016 roku, a finał sezonu zobaczymy 17 marca.