Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Cowboy Bebop | Netflix prezentuje czołówkę serialu

3, 2, 1… czas na jam session w rytmie sekwencji tytułowej czekającej na premierę adaptacji popularnej serii anime o grupie nietypowych łowców nagród, którzy ścigają najgroźniejszych w całym Układzie Słonecznym przestępców. Podczas TUDUM Netflix zaostrza widzom apetyt kolejnym wideo!

„Cowboy Bebop” to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy próbują uciec przed swoją historią. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, ale barwną drużynę, która za odpowiednie wynagrodzenie gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem: własną przeszłością.

Producentami wykonawczymi opartego na popularnym anime serialu „Cowboy Bebop” są André Nemec, który jest też jego showrunnerem, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum i Scott Rosenberg z Midnight Radio, Marty Adelstein i Becky Clements z Tomorrow Studios, Makoto Asanuma, Shin Sasaki i Masayuki Ozaki z Sunrise Inc., Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg i Christopher Yost. Udział w realizacji aktorskiej wersji serialu biorą również Shinichirō Watanabe, reżyser oryginalnego anime, który tym razem występuje w roli konsultanta, oraz Yoko Kanno, który skomponował muzykę do obydwu wersji. W serialu występują także Alex Hassell i Elena Satine.

„Cowboy Bebop” zadebiutuje w ofercie Netflix już 19 listopada 2021.