Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Czarne lustro da widzom wpływ na losy bohaterów

Jeśli któryś z seriali Netflixa miałby wprowadzić technologiczną nowinkę, to większość obstawiałaby “Czarne lustro”. I byłby to wygrany zakład! Jeden z nadchodzących odcinków serialu będzie interaktywny – szczegóły poniżej.

Netflix ma zamiar przenieść zaangażowanie widzów na zupełnie nowy poziom. W nadchodzącym 5. sezonie “Czarnego Lustra” dostaniemy możliwość wyboru tego jak rozwinie się fabuła jednego z odcinków.

Abonenci platformy będą mieli wpływ na wydarzenia, dzięki nowemu systemowi interakcji, który zaproponuje kilka rozwiązań fabularnych prowadzących do zakończenia danego filmu lub serialu. Opcja zostanie zaprezentowana w serialu “Czarne lustro”. Netflix nie mógł wybrać lepszego tytułu do sprawdzenia tej możliwości – ten wyjątkowy serial sci-fi słynie z poruszania tematów związanych z wpływem technologii na życie jednostek i społeczeństw.

Netflix już wcześniej testował tę technologię i teraz jest gotowy na oficjalną prezentację w “Black mirror”. Jeżeli interesuje Was w jakim stopniu będziecie mieć wpływ na losy bohaterów i jak to wszystko działa, zachęcamy do zapoznania się z animacją “Kot w butach: Uwięziony w baśni”, która jest dostępna w ofercie Netflixa.

A jeśli chodzi o nowy sezon “Czarnego lustra”, to pogłoski mówią o grudniowej premierze na platformie.