Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Czarne lustro – ostateczny zwiastun i data premiery

 

Trudno sobie wyobrazić szczęśliwą przyszłość, ale musimy próbować. Netflix udostępnił oficjalny zwiastun czwartego sezonu „Czarnego lustra”. Znamy też datę premiery – wszystkie odcinki będą dostępne w serwisie Netflix od 29 grudnia.

Nic nie dzieje się bez powodu. Data premiery czwartego sezonu też nie jest przypadkowa. Koniec roku to idealny czas na to, żeby zastanowić się jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Być może odpowiedź znajdziemy w którymś sześciu budzących niepokój odcinków serialu Czarne lustro.

W czwartym sezonie wystąpili m.in. Jesse Plemons, Rosemarie DeWitt, Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Aldis Hodge, Maxine Peake, Andrea Riseborough, Letitia Wright i Michaela Coel. W gronie reżyserów czwartego sezonu Czarnego lustra znaleźli się m.in. Jodie Foster, Toby Haynes, John Hillcoat, Colm McCarthy, Tim Van Patten oraz David Slade.

O serialu „Czarne Lustro”:

„Czarne lustro” to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Więcej o produkcji na: netflix.com/blackmirror

Źródło: informacja prasowa