Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Czego oczekiwać po nowym sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y.?

 

W ostatnim sezonie „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” fani mogli zaobserwować kilka dużych zmian – Daisy zmieniła się bowiem w łotra, a Coulson nie jest już szefem T.A.R.C.Z.Y. W kolejnej odsłonie przygód tajnej formacji mamy oczekiwać jeszcze mroczniejszej fabuły.

Maurissa Tancharoen, producent wykonawcza serialu wypowiedziała się na temat nowego sezonu. Wprawdzie nie zdradziła nic konkretnego, ale zasugerowała, że zapobiegliwe podejście grupy do unikania kłopotów prawdopodobnie zwróci się przeciwko nim:

W zasadzie odbędzie się to tak samo, jak zawsze, kiedy powraca show. Na pewno tym, co widać wyraźnie jest fakt, że bohaterowie wpadną w tryb “parcia do przodu” – po prostu pięcia się w górę. Być może w ten sposób chcą zaprzeczyć wszystkim traumom z przeszłości, a być może nie. Myślę, że ostatecznie się to rozwikła. – zdradziła Tancharoen.

A grupa z pewnością ma powody do traumy – została pozbawiona ważnego członka zespołu. W nadchodzących odcinkach pojawi się nowy dowódca T.A.R.C.Z.Y., a zagra go Jason O’Mara. Biorąc pod uwagę, że Coulson wciąż jednak pozostaje agentem, może być nieco niezręcznie.

Daisy całkowicie zmieni się w Quake’a i będzie próbować poradzić sobie z ciężkimi przeżyciami i uniknąć schwytania przez nie tak dawnych kolegów z tajnej formacji.

„Agenci T.A.R.C.Z.Y.” powrócą już 20 września.