Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Czwarty sezon Ben 10 potwierdzony

Cartoon Network będzie kontynuował prace nad rozbudowaniem świata Bena Tennysona. Pojawią się w nim kolejne transformacje kosmitów, pojedynki pełne zwrotów akcji i przygody na nowych kontynentach. Światowa premiera czwartego sezonu jest przewidziana na początek 2020 roku.

Czwarty sezon serialu „Ben 10” przyniesie wiele nowych ekscytujących motywów. Chłopiec odkryje specjalny klucz, który pozwoli mu ulepszyć Omnitrixa i uzbroić go w Omni-Kix. Będzie to ultranowoczesny pancerz służący do tego, by jeszcze bardziej wzmocnić kosmitów w walce. Ben, jego kuzynka Gwen i dziadek Max, odwiedzą też takie kraje jak Włochy, Japonia i Meksyk. Nie zabraknie również kolejnych transformacji oraz wielu pojedynków.

Tymczasem na kanale Cartoon Network już od 4 marca będzie można oglądać premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu z nowymi kosmitami, pojazdami i nieznanymi dotąd złoczyńcami.Jednym z czarnych charakterów, które pojawią się w kreskówce będzie chłopak o imieniu Kevin 11.Jedenastoletni przeciwnik Bena opracuje Anti-trix, czyli niestandardową wersję Omnitrixa,przeznaczoną do produkcji alternatywnych wersji kosmitów Bena. Ponadto, widzowie będą mieli okazję śledzić przygody drużyny Tennysonów, podczas ich wypraw w różne zakątki świata.Członkowie rodziny wejdą na pokład nowego statku latającego o nazwie Omni-Copter i odkryją dalekie kontynenty, w tym Azję, Europę oraz Amerykę Południową

„Ben 10” jest produkcją Cartoon Network Studios oraz Man of Action Entertainment („Wielka Szóstka”, „Generator Rex”) z producentem wykonawczym Johnem Fang („Mixels”, „Generator Rex”). W 2018 roku serial obejrzało 182 miliony młodych widzów na całym świecie, z czego aż 56 milionów tylko w trzecim kwartale roku.

Źródło: informacja prasowa

O Turner International

Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg WarnerMedia. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu WarnerMedia.