Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Czy Kingpin powróci w Daredevilu

Vincent D’Onofrio jest obecnie w Toronto, w trasie promocyjnej najnowszej produkcji ze swoim udziałem – „Siedmiu wspaniałych”. Podczas wywiadów nie zabrakło jednak pytania o powrót aktora do serialowego uniwersum Marvela i Netflixa.

Postać złoczyńcy i przeciwnika Daredevila, Kingpina, wykreowana przez D’Onofrio została bardzo dobrze przyjęta przez fanów. Czy aktor powróci do roli w serialu „Daredevil”?

D’Onofrio podkreślił w wywiadzie, że bardzo dobrze pracowało mu się na planie serialu Netflixa, a producenci i cała ekipa wykonała kawał świetnej roboty. Pochwalił twórców za zachowanie, które nie wymusza na aktorach popisywania długoletnich kontraktów i skupienie się na jakości, a nie ilości produkcji.

Jak na razie aktor nie potwierdził jednoznacznie, że Kingpin powróci w najbliższym czasie do show Marvela – czy to w miniserialu „The Defenders” czy w kolejnym sezonie „Daredevila”:

Nie mogę udzielić w tej chwili odpowiedzi. Wiem kiedy Kingpin wróci, jednak nie mogę tego zdradzić. Zarówno Jeph Loeb, jaki i Charlie Cox oraz Netflix, uważają, że Kingpin to wspaniała postać w telewizyjnym uniwersum Marvela. – podkreślił D’Onofrio.

Ze słów aktora wynika, że Marvel i Netflix mają już przygotowane plany dla postaci Kingpina. Pozostaje czekać na oficjalne informacje ze strony twórców, a tymczasem już niebawem, bo 30 września, premiera kolejnego wspólnego projektu Marvela i Netflixa – „Luke Cage”.