Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Czy w 6 sezonie Gry o tron poznamy pełnię możliwości Ramsay’a Boltona?

Ramsay Bolton zdecydowanie zalicza się do tych złych i negatywnych bohaterów „Gry o tron”. Czy pobija Joffreya? Być może jeszcze nie, ale kto wie, co wydarzy się w szóstym sezonie… Chociaż informacja, która padła z ust Iwana Rheona jest dosyć niejednoznaczna, bowiem zapowiada, że zobaczymy zupełnie inną stronę postaci, w którą się wciela.

Aktor zapowiedział:

Robię dużo dziwnych rzeczy i serial ukaże tę stronę Ramsaya, której jeszcze nie widzieliście. Ten sezon trochę go dopełnia. Rozpoczynamy w momencie zakończenia ostatniego sezonu, po tym jak Sansa i Theon uciekli.

Jest zakłopotany. Jego ojciec oczywiście nie jest zadowolony. Bez Sansy nie ma tyle mocy, ile miał, gdy posiadał dziedziczkę Starków. Bez niej nie jest tym, kim był. Wciąż jest pewnego rodzaju bękartem, naprawdę, mimo że został uznany przez innego bękarta – jak słusznie wskazała Sansa. No i zaczynamy odkrywać, co tak naprawdę czuje względem Myrandy… – podkreślił Iwan Rheon.

Czy postać Ramsaya zmieni się również jeżeli chodzi o zabijanie i torturowanie ludzi?

To może być prawda. Ramsay jest taktykiem – to również zobaczycie w tym sezonie. Zobaczycie, że nieco się zmienia i wykonuje swoje obowiązki bardziej poważnie. – zdradził aktor.

Iwan Rheon przyznaje, że jest bardzo zadowolony z obecnego scenariusza i jego twórcy odwalili kawał dobrej roboty. Premiera już 24 kwietnia!