Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Daredevil anulowany

Netflix czyści swoją ofertę z seriali Marvela. Po „Iron Fist” ” i „Luke’u Cage’u” do kasacji trafił właśnie „Daredevil”. Nie zobaczymy 4. sezonu.

„Daredevil” to pierwsza produkcja, która powstała we Marvela i Netflixa. Głównym bohaterem był niewidomy prawnik z Hell’s Kitchen, który dzięki niezwykle wyczulonym pozostałym zmysłom, walczy ze zbrodnią i przestępczością jako Daredevil.

Netflix wydał oficjalne oświadczenie w sprawie kasacji serii:

„Marvel’s Daredevil” nie powróci z 4. sezonem na Netflixie. Jesteśmy niezwykle dumni z ostatniego, finałowego sezonu i mimo, że to smutna wiadomość dla fanów, to uważamy, że najlepiej będzie zakończyć w tak dobrym momencie.
Dziękujemy showrunnerowi Erikowi Olesonowi, scenarzystom, całej świetnej ekipie oraz niesamowitej obsadzie, w tym Charliemu Coxowi, który wcielał się w Daredevila. Wyrazy wdzięczności składamy również fanom, którzy przez lata wspierali nasz serial.
Mimo, że produkcja serialu na Netflixie zakończyła się, to trzy powstałe sezony będą dostępne na platformie, a postać Daredevila będzie żyła w przyszłych projektach Marvela.

Ostatnie zdanie pozostawia więc nadzieję, że Diabeł z Hell’s Kitchen powróci. Być może w projekcie przeznaczonym na platformę Disney+.