Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Daredevil zmierzy się Bullseye’em

Do trzech razy sztuka! Fani Diabła z Hell’s Kitchen czekali na pojawienie się tej postaci przez długi czas. Dzisiaj w sieci pojawiły się informacje, że w końcu w 3. sezonie „Daredevila” pojawi się Bullseye. W tej roli wystąpi Wilson Bethel („Doktor Hart”).

W nadchodzącym 3. sezonie przygód „Daredevila” (Charlie Cox) dojdzie w końcu do starcia superbohatera z psychopatycznym zabójcą. Czytelnicy komiksów z pewnością znają go jako „Benjamina Pointdextera” lub „Lestera”, ale w serialowej adaptacji pojawi się on w wersji z serii „Punisher MAX” autorstwa Jasona Aarona.

Bullseye to tak naprawdę Sheldon Pendergrass, zawodowy strzelec i były żołnierzem, który staje się śmiertelnie niebezpiecznym zabójcą. W komiksowym pierwowzorze zostaje wynajęty przez nowojorską mafię do zlikwidowania Punishera.

Bullseye c1

W sieci pojawiły się również pierwsze zdjęcia z planu 3. sezonu serialu. Jak możecie zobaczyć poniże, Daredevil ma na nich kostium, który znamy z pierwszego sezonu. Nie wiadomo, czy Matt Murdock będzie walczył z przestępcami w czarnym stroju, czy może zdjęcia pochodzą z kręcenia sceny jednej z retrospekcji.