Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Data premiery i zapowiedź Trollhunters od DreamWorks

 

Z okazji nowojorskiego Comic Conu DreamWorks zorganizowało specjalny pokaz “Trollhunters”, poprzedzając panel spotkaniem z twórcą i producentem wykonawczym Guillermo del Toro (“Labirynt Fauna”, “Hellboy”) oraz obsadą serialu.

W panelu na Comic Conie wzięli udział m.in. Kelsey Grammer („Frasier”, „The Simpsons”), Ron Perlman („Sons of Anarchy”, „Hellboy”), Steven Yeun („The Walking Dead”) i Charlie Saxton („Betas”). Nie zabrakło również producentów wykonawczych – Marka Guggenheima („Arrow”, „Legends of Tomorrow”) i Rodrigo Blaasa (Alma). Datę premiery serii ustalono na 23 grudnia 2016.

Fabuła produkcji skupi się na postaci zwykłego nastolatka, Jima Lake’a Jr., który w drodze do szkoły znajduje magiczny amulet, dzięki któremu dokonuje niezwykłego odkrycia… W jego małym miasteczku istnieje sekretna cywilizacja Trolli. Jim postanawia chronić dobre Trolle przed potężnymi wrogami i dołącza do ogromnego konfliktu, który dotyka także ludzi.

„Trollhunters” ma być heroiczną baśnią z ambicjami i ciekawymi efektami wizualnymi, które mają podnieść poprzeczkę innym animowanym seriom. Czy tak się stanie, zobaczymy już w grudniu.