Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

David Duchovny wyda w przyszłym miesiącu drugą płytę!

Jedna z gwiazd serialu „Z archiwum X” w lutym wyda kolejną w swojej karierze płytę. Jej tytuł to „Every Third Thought”. Szczegółowe informacje na temat krążka znajdziecie poniżej.

„Every Third Thought” pojawi się na rynku 9 lutego 2018 roku. Będzie to drugi solowy album Davida Duchovnego. Krążek ma kontynuować folkowy styl debiutanckiej „Hell Or Highwater”, jednak nie zabraknie na nim rockowego pazura.

Duchovny nie może się doczekać premiery „Every Third Thought”, gdyż płyta ta ukaże „wyraźny rozwój tekstowy i muzyczny względem pierwszej”, jak napisał w swoim oświadczeniu twórca. Czym inspirował się Duchovny przy tworzeniu albumu?

The Beatles, Lou Reed, The Band, Tom Petty – klasyczny rock. Uwielbiam funk z lat 70., jednak nie jestem jeszcze na tyle dobry, żeby go grać. Liczę, że za rok dopracuję swoje umiejętności na tyle, że będę mógł wydać płytę z piosenkami Sly And The Family Stone. – zdradził artysta.

David Duchovny ma w planach trasę koncertową, promującą „Every Third Thought”. Poniżej zaś możecie zapoznać się z tytułami utworów jakie znalazły się na płycie:

“Half Life”
“Every Third Thought”
„Maybe I Can’t”
„Stranger in the Sacred Heart”
„Mo'”
„Someone Else’s Girl”
„When the Whistle Blows”
„Spiral”
„Roman Coin”
„Jericho”
„Last First Time”
„Marble Sun”