Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

David Harbour nie wierzył w sukces Stranger Things

„Stranger Things” zyskało ogromną popularność, ale David Harbour, który wciela się w postać szefa policji Hawkins, Jima Hoppera, nie wierzył, że ktokolwiek będzie chciał serię oglądać. Swoją pesymistyczną wizją podzielił się w trakcie jednego z wywiadów.

Pokochałem scenariusz odcinka pilotażowego. Uznałem, że był wspaniały! Nawet nie sądziłem, że dostanę się do obsady, ale się udało. To wielkie show Netflixa, wiecie? Nie sądziłem, że będą chcieli dać mi szanse… Chyba nawet nie przewiedzieli, że zyska taki rozgłos. Nie wiedziałem, że Netflix robi tak wiele seriali. Teraz rozwijają dużo więcej projektów, ale wtedy to było coś! Ale kiedy już kręciliśmy i byliśmy jakoś w trakcie zdjęć do 4. odcinka, pomyślałem: „Taaa… nikt tego nie obejrzy. Nie jestem w tym dobry, to nie jest dobre.” Wydawało się, że to jeden wielki ciąg pomyłek. – wspomina pracę nad 1. sezonem „Stranger Things” aktor.

Na szczęście całość wyszła naprawdę świetnie, a 3. sezon ma się pojawić w 2019 roku. Jego produkcja rozpoczęła się w kwietniu.