Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Do Hawkins zawitało lato

Netflix opublikował kolejną scenę z trzeciego sezonu „Stranger Things”, na której widać, że w Hawkins nadeszło lato i zrobiło się naprawdę gorąco.

Fabuła nadchodzących epizodów nie została jeszcze zdradzona, choć nie trudno się domyślić, że bohaterom ponownie przyjdzie mierzyć się z zagrożeniami z innego wymiaru. A te na pewno będzie reprezentować  nowy potwór, pokazany już w pierwszym zwiastunie. Jeżeli wierzyć twórcom, istotną rolę w odegnania niebezpieczeństw znad Hawkins ma tym razem odegrać siostra Lukasa, Erica Sinclair (Priah Ferguson). Sama akcja z kolei będzie rozgrywać się w czasie wakacji, więc choć paczka przyjaciół między walką z bestiami nie będzie musiała martwić się o odrobienie lekcji.

W trzecim sezonie pojawią się m.in.: Millie Bobby Brown (Jedenastka), Gaten Matarazzo (Dustin), Finn Wolfhard (Mike), Caleb McLaughlin (Lucas), Noah Schnapp (Will), Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan), Joe Keery (Steve), Sadie Sink (Max), David Harbour (szeryf Hopper) oraz Winona Ryder (Joyce). Z nowych twarzy widzowie zobaczą Mayę Hawke, Cary’ego Elwesa czy Jake’a Buseya.

„Stranger Things” ma powrócić 4 lipca.