Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Dostaniemy świąteczny odcinek specjalny Sabriny od Netflixa!


Mamy dobre wieści dla fanów „Chilling Adventures of Sabrina”! W sieci pojawiły się informacje, że już niebawem powrócimy do Greendale. Netflix przygotowuje dla nas dodatkowy, świąteczny odcinek serialu!

Informacją o nowym, świątecznym epizodzie podzielił się na Twitterze, scenarzysta serii, Roberto Aguirre-Sacasa:

 

Świąteczny odcinek dodatkowy „Chilling Adventures of Sabrina” zawita na Netflix 14 grudnia.

O serialu „Chilling Adventures of Sabrina”:

„Chilling Adventures of Sabrina” to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Autorem scenariusza jest showrunner serialu Riverdale i dyrektor kreatywny Archie Comics Roberto Aguirre-Sacasa. Producentami wykonawczymi są Aguirre-Sacasa i twórcy Riverdale Greg Berlanti, Sarah Schechter, CEO Archie Comics Jon Goldwater oraz Lee Toland Krieger. Serial produkuje firma Warner Bros. Berlanti Productions. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.