Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Drugi sezon Westworld – zwiastun i data premiery!

 

HBO udostępniło przy okazji Super Bowl nowy materiał promujący serial „Westworld”. Zobaczcie zapowiedź krwawej rewolucji robotów, jaka czeka nas w drugiej serii.

Pierwszy weekend lutego to okres, w którym w Stanach Zjednoczonych odbywa się Super Bowl, a wraz z nim tradycyjnie prezentowane są nowe zwiastuny filmów i seriali. Wśród nich nie zabrakło zapowiedzi „Westworld”. Serial powraca na antenę HBO 22 kwietnia!

Oficjalny opis i najnowszy zwiastun serialu poniżej:

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).