Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Ekskluzywne wydanie Gry o tron

Ostatni sezon „Gry o tron” nie został przyjęty zbyt ciepło, ale być może zestaw trzydziestu trzech płyt Blu-ray z limitowanej edycji serialu w specjalnym opakowaniu wynagrodzi fanom tę gorycz. Szczególnie, że wydanie może poszczycić się niezwykłą szatą graficzną.

Jest jeden problem. Cena. A ta nie należy do najniższych, a sam produkt nie jest obecnie dostępny w Polsce. Dostać go można w sieci Walmart i na Amazonie, a to i koszt co najmniej 249,95 dolarów – i to już z 24% zniżką. Wysyłka ma nastąpić do 3 grudnia.

W tym zestawie znajdzie się komplet sezonów 1-8, zawierających kilkanaście ciekawych dodatków, wśród których są nigdzie niepublikowane nagrania. Całość zapakowano w drewniane pudło z wielowarstwową, trójwymiarową grafiką panelową wykonaną przez Roberta Balla, ilustrującą wątki z wszystkich sezonów.

Na płytach można znaleźć m.in. spotkanie w Belfaście z obsadą, prowadzone przez Conana O’Briena, koncentrujące się na serialowych domach Lannisterów, Starków i Targaryenów oraz kluczowych graczach na scenie Westeros. Zestaw zawiera także treści i ekskluzywne filmy z wszystkich wydań (to ponad piętnaście godzin materiału). Oprócz tego znajduje się tu „Gra o tron: Ostatnia warta”, „When Winter Falls” (trzydziestominutowy film z Davidem Benioffem i D.B. Weissem, wraz z głównymi aktorami, opowiada o kręceniu trzeciego odcinku sezonu ósmego), „Duty is the Death of Love” (o tym, co doprowadziło do takiego zakończenia), dziesięć podcastów, usunięte i rozszerzony sceny z ósmego sezonu oraz seria „Historie i wiedza” (animowane fragmenty historii Westeros).


Źródło: comicbook.com