Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Falcon & Winter Soldier w konwencji Johna Wicka?!

Choć serial ma trafić do strumieniowej dystrybucji za niecały rok i wciąż osnuty jest mgłą tajemnicy – to scenarzysta nadmienił co nieco o tym, w jakiej konwencji będzie starał się napisać tę produkcję.

Derek Kolstad (autor szkiców do filmów o Johnie Wicku) powiedział, że tworząc scenariusz do „Falcon & Winter Soldier” będzie silnie wzorował się rozwiązaniami zastosowanymi w obrazach z płatnym zabójcy z sekretnego bractwa. Co więcej, można spodziewać się, że konwencje tych produkcji będą niezwykle podobne. Zapowiada to, że na widzów czeka wiele sekwencji akcji, brutalnych scen, starć i pojedynków.

„Falcon & Winter Soldier” zostanie wyreżyserowany przez Kari Skogland, o której zdolnościach świadczy praca nad „Opowieścią podręcznej” czy „Wikingami”. Pierwsza seria ma składać się z sześciu epizodów, które przypuszczalnie trafią na platformę Disney+ w sierpniu 2020 roku.

W obsadzie seriali znaleźli się Anthony Mackie (Falcon), Sebastian Stan (Bucky), Emily VanCamp (Sharon Carter), Wyatt Russell (John Walker) i Daniel Brühl (Baron Zemo).


Źródło: comicbook.com