Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Finałowa zapowiedź The Defenders

 

W tym tygodniu zadebiutuje wielki serialowy crossover od Marvela i Netflixa – „The Defenders”. Ekipa herosów pojawi się na platformie Netflix już w najbliższy piątek, a tymczasem możemy się przyjrzeć finałowemu zwiastunowi serialu.

Już w piątek Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Iron Fist (Finn Jones) połączą siły w „The Defenders”. Poza wymienionymi wyżej bohaterami w serialu pojawią się również: Foggy Nelson (Elden Henson) i Elektra Natchios (Elodie Yung) z „Daredevila”, Malcolm Ducasse (Eka Darville) oraz Rachael Taylor (Trish Walker) z „Jessici Jones” i Misty Knight z serialu „Luke Cage” (Simone Missick). Choć nie zostało to potwierdzone, być może pojawi się również Punisher (Joe Bernthal). Wiadomo natomiast, że w głównego złoczyńcę – Alexandrę, której przeciwstawią się superbohaterowie, wcieli się Sigourney Weaver.

Oficjalny opis produkcji:

Marvel: The Defenders to serial, w którym spotykają się Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) oraz Iron Fist (Finn Jones). Ci wyjątkowi bohaterowie mają jeden wspólny cel — uratować Nowy Jork. Zobacz opowieść o czwórce samotnych mścicieli, obarczonych własnymi problemami, którzy dochodzą do wniosku, że wspólnie staną się potężniejsi. Ten serial oryginalny Netflix będzie miał globalną premierę 18 sierpnia 2017 r.